تبلیغات شما اینجا شرکت اوژن اطلس پیشرو در صنعت آب و فاضلاب
بستن تبلیغات [X]
الگوریتم پاندای گوگل چیست و چی کار می کند؟

الگوریتم پاندای گوگل چیست و چی کار می کند؟

با سئوکار همرا باشید تا با الگوریتم گوگل آشنا شوید : الگوریتم گوگل پاندا نام جدید الگوریتم شرکت گوگل در امتیاز دهی و رتبه بندی صفحات است که برای نخستین بار در فوریه ۲۰۱۱ پیش درآمد به شغل کرد.

این الگوریتم نتایج جستجو را به شدت با متن های کپی شده و کم ارزش مقابله و مبارزه می کند. تأثیرات الگوریتم panda گوگل روی زبان پارسی توسط مدیران سایتهای ایرانی نیز نگریستن شد و این جستار مایه گردید سایتهایی که متن دیگر سایتها را کپی میکردند در نتایج گوگل به شدت افت کنند و یا حذف شوند.

الگوریتم پاندای گوگل

برای بهینه سازی تارنما خود بر پای بست، الگوریتم گوگل پاندا ۵ راهکار کلی وجود دارد :

۱٫ افزایش موعد ماندگاری در سایت پاندا به مقدار زمانی که کسان در وب سایت شما میمانند اهمیت میدهد، از عقیده آن وب سایتهایی که دارای طراحی استاندارد باشند و اصول سئو را به درستی رعایت کرده باشند و در ضمن مطالب مفیدی که کاربران به پیگیری آن ً هستند را ارائه بدهد می توانند کسان زیادی را به خویش جذب کنند پس قطعا وقتی افراد وارد آن سایتها شوند مدتی را در آن وب سایت ها میمانند و از آن بهره میبرند، اما اگر سایتی تنها سعی کرده باشد کاربر را به سمت خودش ً هدایت کند و مطلب مورد عقیده را ارائه ندهد قطعا به کاربر آن سایت اجازه نمیدخد تا آن سایت را ببیند. الگوریتم پاندا امتیاز و رتبه سایت هایی را که کاربران خیلی زود صفحات آن سایت را ترک میکنند کاهش می دهد و به نسبت سایتهای مفیدی که کاربران در آن مدتی را صرف میکنند را به نتایج باالتر گوگل هدایت میکند.

۲٫ افزایش گردش در سایت برای افزایش گردش در سایت باید کاربران را ترغیب به رویت بخشهای سایر سایتتان کنید، با ساخت لینکهای داخلی در وسط مطالب سایت و یا پیشنهادهای اعجاب انگیز واقعی میتوانید کاری کنید که کاربر پس از وارد شدن به یگانه از صفحات سایت شما به بخشهای دیگر آن نیز مراجعه کند. این موضوع از حیث پاندا بسیار مهم محسوب میشود.

۳٫ تفریق فرار از سایت در بسیاری از سایتهای ایرانی و بیگانه نگریستن کرده اید که با ایجاد تگ های خالی و یا صفحات نامربوط کاربر را به سمت سایت خودشان هدایت می کنند و سپس در آن صفحه اقدام به فروش محصوالت و یا ارائه مطالب نامربوط می کنند، این جستار به شدت باعث گریز کاربران از سایت خواهد شد و نرخ مراجعت از سایت شما را افزایش خواهد داد، پاندا به سایتهایی که این شرایط را دارند اهمیت زیاد زیادی میدهد و با آنها تصادف خواهد کرد.

۴٫ شبکه های اجتماعی با توجه به افزایش استفاده کاربران از شبکه های اجتماعی امروزه وجود هر فرد و سازمانی در شبکه های اجتماعی امری بایسته محسوب میشود، میزان کار و جنبش شما در شبکه های اجتماعی و محبوبیت تارنما تان در وسط کاربرانی که در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند زیاد برای پاندا اهمیت خواهد داشت و آن وب سایت و یا صفحاتی از تارنما را که توسط افراد زیادی به اشتراک گذاشته شود و یا دوست داشتنی شود را در نخستینگی پیمان خواهد ً داد، زیرا می داند در شبکه های اجتماعی مطالب به راستی منتشر و محبوب می شوند که محتوای مفید و جالبی داشته باشند.

۵٫ برندسازی اینترنتی برند سازی اینترنتی موضوعی زیاد مفصل می باشد، ولی اگر بخواهیم آن در چند جمله خالصه نماییم میتوان گفت: برپایی یک تصویر ذهنی برای کاربر زمانی که نام برند شما را میشنود به طوری که برند شما دریافتن و یا رفع احتیاج خاصی را در مشتری ایجاد کند، ولی خوب چطور این موضوع می تواند به پاندا مربوط شود! پاندا وب را رسیدگی میکند و متوجه میشود که چقدر درباره شما و وب سایتتان در وب تبادل نظر شده است و به بخشهای گوناگون تارنما شما لینک داده شده است، به عنوان نمونه گفتگوهایی که در انجمنهای آنالین چهره میگیرد و یا لینکهای که وبالگ نویس ها به بخشهای مختلف سایت شما میدهند میتواند به پاندا بگوید که این سایت تا چه مرز برند سازی شده است و محبوبیت آن در وب تا چه حتماً میباشد.

نوشته الگوریتم پاندای گوگل چیست و چی کار می کند؟ اولین بار در سئوکار پدیدار شد.


ن : یو پی اس
ت : 2016-09-12
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)